Wieczór Panieński Kaszuby

Imprezy w Przystanku Kozia Góra

Imprezy w Koziej Górze

Marzysz o niezapomnianym wieczorze panieńskim na Kaszubach? Nasz dom to idealne miejsce na zorganizowanie wyjątkowej imprezy dla Ciebie i Twoich przyjaciółek. Poznaj naszą ofertę i przeżyj niezapomnianą przygodę w otoczeniu pięknej przyrody!

Dlaczego Wybór Domku na Wieczór Panieński na Kaszubach To Doskonały Pomysł?

Wybór domu na wieczór panieński na Kaszubach to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie bliskich przyjaciółek. Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu malowniczych krajobrazów, możecie swobodnie bawić się i celebrować nadchodzące wesele.

Co Oferuje Nasz Dom na Wieczór Panieński?

Nasz dom na wieczór panieński na Kaszubach oferuje wiele atrakcji i udogodnień, które sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany. Od przestronnych pokoi po taras z widokiem na jezioro, zapewniamy wszystko, czego potrzebujecie do udanej imprezy.

Pomysły na Niezapomnianą Imprezę: Propozycje Aktywności i Rozrywek

Planując wieczór panieński na Kaszubach, warto mieć na uwadze różnorodność atrakcji i rozrywek. Od relaksujących spacerów po okolicy po inne aktywności w terenie. Nasz dom oferuje wiele możliwości spędzenia czasu w sposób kreatywny i przyjemny.

Na terenie naszego obiektu oferujemy Tobie następujące aktywności:

  • seans saunowy
  • uroczysta kolacja
  • możliwość zorganizowania grilla
  • gry integracyjne

Miejsca Noclegowe na Wieczór Panieński

Przy wyborze miejsca na wieczór panieński na Kaszubach warto wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Po pierwsze, zastanów się, czy wolisz spokojne, prywatne miejsce z dala od zgiełku czy też bardziej zorganizowaną imprezę w restauracji czy klubie. 

W naszym obiekcie dysponujemy 9 miejscami noclegowymi, a w budynku obok kolejne 20.

Bezpłatny parking

Na terenie obiektu dysponujemy miejscami parkingowymi na 25 samochodów.

Jak daleko do Gdańska?

Nasz obiekt znajduje się do 40 km od Gdańska. W bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Kozia Górą są: Przywidz, Mierzeszyn, Pomlewo, Kleszczewo, Trąbki Wielkie, Trzepowo. 

W pobliżu znajdują się dwa jeziora: Jezioro Mierzeszyńskie oraz większe Jezioro Przywidzkie. 

Dojazd od Autostrady i Obwodnicy Trójmiasta drogą 226 na Kościerzynę. 

Porozmawiajmy o Twojej Imprezie

Rezerwacja naszego domu na wieczór panieński na Kaszubach jest łatwa i szybka. Wystarczy skontaktować się z nami, aby sprawdzić dostępność terminów i uzgodnić szczegóły rezerwacji. Dbamy o to, aby organizacja imprezy przebiegła sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszego miejsca. Na spotkaniu odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

  • Sala na 60 osób
  • Lokalizacja: 10 km od Przywidza, 30 km od Gdańska
  • Miejsca parkingowe
  • Miejsca noclegowe
  • Duży ogród
  • Plac zabaw
Polityka prywatnościAdministratorem danych osobowych jest DOMOTEL Sp. z o.o., Gdańsk 80-755, ul. Szafarnia 10, podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej w Polityce Prywatności strony

Galeria zdjęć