Sala Weselna Kaszuby

Przyjęcia weselne w Przystanku Kozia Góra

Rodzinne imprezy w Koziej Górze

Organizacja przyjęcia weselnego to jedno z najważniejszych zadań dla przyszłych małżonków. Wybór odpowiedniej sali weselnej może znacząco wpłynąć na przebieg i atmosferę tego wyjątkowego dnia. Zapraszamy do Sali Weselnej na Kaszubach.

Sala na małe wesele

Choć wiele par decyduje się na duże i okazałe wesela, coraz popularniejsze stają się również mniejsze, bardziej kameralne przyjęcia. Dla takich par poszukiwanie idealnej sali weselnej może być nieco inne. Warto zastanowić się nad miejscami oferującymi intymne i przytulne przestrzenie, idealne dla mniejszych grup gości. 

W Przystanku Kozia Góra dysponujemy salą weselną do 40 osób. Miejsce jest wynajmowane na wyłączność. W budynku sali weselne znajdują się miejsca noclegowe, które znakomicie sprawdzą się dla Pary Młodej oraz dla gości weselnych.

Przyjęcie weselne

Jeżeli planujesz zamiast tradycyjnego wesela urządzić obiad weselny to serdecznie zapraszamy. Kameralne przyjęcie weselne połączone z dużą przestrzenię miejsca naszego obiektu znakomicie się sprawdzi.

Sala weselna z noclegiem

Wyszukując idealną salę weselną, wiele par ma na uwadze nie tylko miejsce na ceremonię i przyjęcie, ale również możliwość noclegu dla gości, zwłaszcza jeśli planowane jest wydłużone, weekendowe świętowanie. Sale weselne oferujące również zakwaterowanie mogą być więc atrakcyjną opcją dla takich par, eliminując konieczność poszukiwania noclegu w pobliżu.Sala Weselna z ogrodem

Nie zapominajmy również o atrakcjach dodatkowych, jak na przykład piękny ogród, który może być idealnym miejscem na sesję zdjęciową czy też relaks podczas przyjęcia. Sale weselne z ogrodem mogą dodatkowo urozmaicić atmosferę i sprawić, że wspomnienia z tego wyjątkowego dnia będą jeszcze bardziej magiczne.

Ślub w plenerze

Jeżeli marzy o romantycznym Ślubie w plenerze to na terenie naszego obiektu możliwe jest jego zaaranżowanie.

W pobliżu naszego obiektu znajduje się Parafia Św. Bartłomieja w Mierzeszynie, gdzie oczywiście możliwość jest zawarcia Ślubu katolickiego.

Sala weselna na wyłączność

Decydując się na wesele w naszym obiekcie cały budynek jest przeznaczony na wyłącznie Państwa uroczystość.

Bezpłatny parking

Na terenie obiektu dysponujemy miejscami parkingowymi na 25 samochodów.

Sala weselna na Kaszubach 

Kaszuby słyną z malowniczych krajobrazów i urokliwych miejscowości, co sprawia, że są doskonałą lokalizacją na organizację przyjęcia weselnego. Sala weselna na Kaszubach oferuje unikalny klimat i atmosferę, które wpisują się w charakter tego regionu.

Sala weselna – jak daleko do Gdańska?

Nasz obiekt znajduje się 40 km od Gdańska. W bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Kozia Górą są: Przywidz, Mierzeszyn, Pomlewo, Kleszczewo, Trąbki Wielkie, Trzepowo. 

W pobliżu znajdują się dwa jeziora: Jezioro Mierzeszyńskie oraz większe Jezioro Przywidzkie. 

Dojazd od Autostrady i Obwodnicy Trójmiasta drogą 226 na Kościerzynę. 

Porozmawiajmy o Twoim weselu

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszego miejsca. Na spotkaniu odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

  • Sala do 40 osób
  • Lokalizacja: 10 km od Przywidza, 30 km od Gdańska
  • Miejsca parkingowe
  • Miejsca noclegowe
  • Duży ogród
  • Plac zabaw
Polityka prywatnościAdministratorem danych osobowych jest DOMOTEL Sp. z o.o., Gdańsk 80-755, ul. Szafarnia 10, podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej w Polityce Prywatności strony

Galeria zdjęć